Dnes je neděle 16. května 2021., Svátek má Přemysl
Počasí dnes 9°C Dešťové přeháňky

Mariánky v nasněženém bílém kabátě!

Mariánky v nasněženém bílém kabátě!
Mariánky | zdroj: www.snowhill.cz

Skiraeál Mariánské Lázně, položený 650 m n.m., se díky snížení teplot pustil opět do intenzivního zasněžování a první výsledky jsou již vidět. Levá strana sjezdovky Slalomák se pyšní bílou peřinou, sice z technického sněhu, ale i to je při letošním průběhu zimy úspěch.  

„Podařilo se nám obnovit provoz na Slalomáku, dokonce jsme ho rozšířili a nově od zítřka bude v provozu i dětský park na svém tradičním místě a to u legendární červené kabinkové lanovky. Takže naše lyžařská školka může využívat i posuvný pás. Zasněžovali jsme něco kolem patnácti hodin, bohužel  ne při ideálních podmínkách. Přesto jsme nasněžili dostatek, abychom zajistili provoz a nabídli lyžařům příjemnou lyžovačku,“ uvádí k situaci v areálu vedoucí Ladislav Černý.

Skiareál Mariánky se také připravuje na vrcholnou akci sezony – Evropský pohár ve snowboardingu, který se uskuteční o víkendu 8.-9. února. Akce se pořádá v Mariánkách tradičně již popáté a pravidelně se jí účastní evropská a česká špička snowboardové disciplíny zvané paralelní slalom.

Lyžaři i snowboarsdisté jsou tedy ve skiareálu vítáni denně od 9 do 16 hodin. 

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,430 25,530
USD 20,930 21,070
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma