Na speciální zájezd kolem světa mohou i nejbohatší Češi

- Do světa autor: Danica Klein

Také nejbohatší Češi budou moci od jara příštího roku vyjet na exkluzivní cestu kolem světa po zajímavých, méně dostupných destinacích. K dispozici jim bude Boeing 737 speciálně upravený pro potřeby 24denního zájezdu pro vybranou klientelu, s veškerým komfortem.

Češi sice již kolem světa létat mohli běžnými linkami, ale s častým přestupováním, řekli dnes novinářům v Praze zástupci cestovní kanceláře Eso travel, která jako první ze zemí bývalého východního bloku speciální zájezd kolem světa uspořádá.

Velký zájem

Cesty v základní ceně přes půl milionu korun se může zúčastnit 60 lidí. Již je prodáno přes polovinu míst. Cestovatele kolem světa čeká deset zastávek, například na Sv.Lucii, v Patagonii, na Velikonočním ostrově, na Fidži a v Kambodži. Nebudou muset přesedat a na letištích projdou jednoduchým a zrychleným odbavením ve VIP saloncích. Poletí se jen ve dne, noclehy budou zajištěny v luxusních hotelech.

Cestovní kancelář očekává, že o zbylá místa bude velký zájem a budou rychle vyprodána, v roce 2013 proto počítá s rozšířením nabídky cest kolem světa.

Zdroje: ČTK