Dnes je neděle 9. května 2021., Svátek má Ctibor
Počasí dnes 23°C Skoro jasno

Plánujete o Velikonocích poslední lyžování?

Plánujete o Velikonocích poslední lyžování?
zdroj: Profimedia

Jedním ze středisek, které bude díky dobrým lyžařským podmínkám otevřené i během velikonočních svátků, je Ski centrum Říčky v Orlických horách. V současné době jsou přístupné všechny sjezdovky, množství sněhu se pohybuje od 40 do70 cm.

Provoz Ski centra Říčky bude od 5.4. do 9.4. vždy od 8.00 do 16.00 hodin. Za jízdné zaplatí návštěvníci mimosezónní ceny: celodenní permanentka pro dospělého přijde na 250,- Kč, pro děti a seniory 200,- Kč. Uplatnit lze také řadu slev. Ty jsou přichystané pro větší skupiny, školní výlety a seniory. Zkrátka nepřijdou ani rodiny – děti do 6 let jezdí v Říčkách zcela zdarma, pro vícedenní jízdenky pak rodiny můžou využít 20% slevy.

Ubytovat se lze v Aparthotelu pod Zakletým, který kromě restaurace s domácí kuchyní disponuje i wellness včetně bazénu. Levnější variantou, vhodnou pro početnější skupiny, je Alma chata nebo chalupa U Bigena. Především pro rodiny s dětmi je ideální ubytování v Chalupě Polesí, Pensionu Macháček či hotelu Anenský mlýn.

Pokud Vás lyžování omrzí, můžete vyrazit do blízkého Rychnova nad Kněžnou. Ve zdejším plaveckém bazénu mohou návštěvníci vyzkoušet tobogán, suchou saunou či aroma páru.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,620 25,720
USD 21,080 21,220
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma