Dnes je úterý 18. května 2021., Svátek má Nataša
Počasí dnes 17°C Dešťové přeháňky

Brněnské výstaviště se připravuje na velkou bitvu

Brněnské výstaviště se připravuje na velkou bitvu
zdroj: tisková zpráva

V sobotu 10. března ve 13 hodin zahájí modeláři na brněnském výstavišti velkou leteckou a tankovou bitvu o Midway. Ojedinělá akce se uskuteční v rámci doprovodného programu veletrhu ProDítě, který potrvá od 8. do 11. března.

Přihlížející se mohou těšit na třicet obřích modelů válečné obrněné techniky, tanků či letadel v měřítku 1:6 a 1:16. Bitva bude probíhat s využitím různých pyrotechnických a zvukových efektů a obohatí ji také nálety a náznaky bombardování. Boje můžete sledovat v areálu brněnského výstaviště, na volné ploše u pavilonu V.

Bitva modelů však není jediným lákadlem veletrhu ProDítě. Souběžně totiž probíhá na brněnském výstavišti také veletrh hraček ITEA, takže o bohatý doprovodný program je postaráno. „V sobotu čeká malé návštěvníky například sběratelská burza figurek z vajíček Kinder Surprise či celodenní zábavná plyšová show, během níž je připravena řada soutěží a vystoupení. Malé slečny si zase mohou vyzkoušet pohádkové účesy v akci I my chceme být princezny. Na neděli se chystá pohádkový dětský karneval s diskotékou, soutěžemi a modelováním balónků,“ doplňuje ředitel veletrhu ProDítě Miloň Mlčák.

Obrázek zdroj: tisková zpráva

ProDítě je rozhodně skvělým místem i pro rodiče – ať už současné nebo nastávající. Pod jednou střechou totiž najdou úplně všechno, co pro své ratolesti chtějí a potřebují: od kočárků přes autosedačky a oblečení až po dětskou kosmetiku nebo výživu. Českou premiéru bude na veletrhu mít například unikátní dětská vanička značky Babymoov s integrovanou váhou, která miminko nejen zváží, ale sama pohlídá i teplotu vody. „Dalšími zajímavými přístroji budou nový monitor dechu či velké multifunkční zařízení k vaření pro děti, jenž získal už dvě mezinárodní ocenění," prozradil Mlčák. Rodiče větších dětí ocení třeba trampolíny Springfree, které jsou díky čtyřem patentovaným bezpečnostním prvkům vůbec nejbezpečnější na světě. Zábavu si na nich může užívat celá rodina.

S jednou vstupenkou na pět veletrhů

„Pro návštěvníky je beze sporu zajímavé, že vstupenka platí nejen pro veletrhy ProDítě a ITEA, ale také pro veletrhy Rybaření a Peníze, které v tu dobu na výstavišti probíhají. A dokonce na ni můžete navštívit i doprovodný program Motosalonu v pavilonu Z. Takže za 160 korun toho lze na brněnském výstavišti zažít a vidět skutečně mnoho,“ upozorňuje Mlčák. A když se předem registrujete na webu, vyjde vás vstupenka ještě o 30 korun levněji.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,400 25,500
USD 20,830 20,970
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma