Colours of Ostrava 2013 zahajuje předprodej vstupenek

- Tip na výlet autor: Danica Klein

Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava zahajuje dnes předprodej čtyřdenních vstupenek na příští 12. ročník. Festival, který letos navštívilo rekordních 31.500 návštěvníků, se uskuteční od 18. do 21. července 2013 opět v Dolní oblasti Vítkovic, tedy v areálu památkově chráněných bývalých hutí, dolů a železáren.

"Již nyní můžeme slíbit, že rozsah přehlídky, počet scén i kvalita vystupujících bude minimálně taková jako letos," sdělila ředitelka Zlata Holušová. Nový areál se podle ní osvědčil, nabídl unikátní prostředí a zároveň větší prostor pro návštěvníky i celé zázemí.

Čtyřdenní vstupenky v ceně 1190 korun jsou k dostání v limitované edici 5000 kusů v síti Ticketpro, e-shopu Colours of Ostrava nebo v kamenné prodejně Oriental v Ostravě případně až do 1. prosince. Zároveň již budou v prodeji v e-shopu místa v kempu, parkování u areálu festivalu nebo u stanového městečka. Stanové městečko bude u Slezskoostravského hradu, a pokud se naplní, pak jako letos v areálu Landek parku. Více informací o předprodeji najdou zájemci na www.colours.cz.

Tagy: vstupenky

Zdroje: ČTK