Dnes je pátek 1. července 2022., Svátek má Jaroslava
Počasí dnes 29°C Bouřky

Havana Club Cocktail Show 2010

Havana Club Cocktail Show 2010
zdroj: tisková zpráva

Prodloužené léto s kubánským rumem a barmanskou exhibicí Září znamená pro většinu lidí konec léta. Ale proč si nejteplejší roční období neprodloužit? Noc v kubánském stylu se uskuteční 9.9. 2010 v pražském klubu Roxy. Velkolepá párty proběhne v rámci třetího ročníku největší flair bartendingové show v ČR – Havana Club Cocktail Show 2010. Vstup je zdarma. Zváni jsou všichni milovníci života a vyznavači kubánských koktejlů, tance i zábavy.

Havana Club Cocktail Show 2010 nabídne v prvé řadě barmanskou exhibici. Českou republiku reprezentuje excelentní Jarda Janoušek, který se utká s dalšími devíti světovými barmany. Mezi  elitou nebudou chybět zástupci Velké Británie, Itálie, Polska, Rumunska nebo Slovenska. Barmanská esa se utkají o hlavní cenu ve výši 65 000 Kč.

Na návštěvníky čeká pestrý doprovodný program. K poslechu i tanci zahrají přední DJ's z Česka a Kuby (DJ Mike Trafik a DJ Lazaro). O žhavé rytmy se postará originální kubánská kapela Mezcla. Třešničkou na dortu pak bude soubor kubánských tanečníků. Dělat pohyby jako oni se všichni přítomní naučí v davové škole salsy v podání tanečního souboru Tradicion.

Akce začíná od 18:00 v pražském klubu Roxy a vstup je zdarma. Cena drinků od 50 Kč.

Flair bartending je umělecko-sportovní barmanská disciplína, doprovázená neobvyklými prvky a téměř akrobatickými výkony.


Havana Club Cocktail Show 2010 ve zkratce:

3. ročník největší flair bartending show v ČR

Uskuteční se 9.9.2010 od 18:00 v pražském klubu Roxy
Vstup je zdarma
Cena drinků od 50 Kč

Českou republiku bude reprezentovat excelentní Jarda Janoušek, který se utká s dalšími sedmi světovými barmany: Marco Corgnati,  Ivanov Inout , Marek Posluszny, Stefan Haneder, Sylvian Glatigny, Luca Valentin a namísto Toma Maleka se představí Michal Těžký.

Hlavní výhra 65 000 Kč
Vystoupí kubánská kapela Mezcla
Kubánská škola salsy Tradicion
Zahraje kubánský DJ Lazaro a český DJ Mike Trafik

Soutěžíci budou hodnoceni těmito porotci: Tomáš Vich, Filip Ropek, David Neumann, Tom Sipos, Pavel ŠímaTomáš Baťha.

Zábava až do rána

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 1.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,730 24,830
USD 23,690 23,870
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma