´Krajina kávy´ láká zástupy návštěvníků Paláce Flóra

- Cestování autor: red

Na 3D iluzivní malbu s názvem „Krajina kávy“, jejímž autorem je akademický malíř Ondřej Laštuvka, se můžete zajet podívat k pražskému Paláci Flóra. Netradiční malba bude k vidění před hlavním vstupem do nákupního centra až do konce října.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Iluzivní street art obraz odstartoval kampaň kolem nové kávy NESCAFÉ Green Blend. Ta je na našem trhu úplnou novinkou nejen v portfoliu značky, ale i v rámci celkového sortimentu nabídky káv v České republice. Netradiční formu sdělení, jakou iluzivní malba je, si tedy určitě zaslouží.

A jak souvisí motiv tropického pralesa s kávou? V nové kávě je směs ze zelených nepražených zrn a to přivedlo autora trojrozměrné malby k tématu kávovník a tropický prales, kde se tomuto keři daří nejvíce.

3D obraz viditelný pouze z jednoho místa

Výsledný 3D obraz se skládá především v širokoúhlém objektivu fotoaparátu. Určitým převrácením perspektivy je ale možné vidět 3D obraz i pouhým okem. To je ale možné pouze z jednoho bodu, který je u malby jasně vyznačen, takže nebudete mít problém ho najít.

Pokud se chcete dozvědět více o důvodech výběru místa, použité technice a celém postupu, podívejte se na stránky facebooku do skupiny Street art v Praze.

Můžete se podívat také na VIDEOZÁZNAM z průběhu malby během celých deseti dní, kdy se na obrazu pracovalo.

Tagy: flora reklama PR