Dnes je pondělí 4. července 2022., Svátek má Prokop
Počasí dnes 29°C Dešťové přeháňky

Odpoledne strávené blíž mrakům! Vezměte rodinu do lanového centra

Odpoledne strávené blíž mrakům! Vezměte rodinu do lanového centra
Lanové centrum | zdroj: Mediafax

Ještě než napadne první sníh a udeří mrazy, skvělou aktivní zábavou pro čas strávený s vaší rodinou je návštěva lanového centra! 

První lanové centrum v České republice bylo otevřeno v roce 2000 a neslo název Lanové centrum PROUD. V současné době je držitelem této značky deset lanových center v České a Slovenské republice. Programy v nich absolvovalo více než sto tisíc návštěvníků.

Cena pro tříčlennou skupinku se pohybuje od 960 Kč za 2 - 3 zábavy ve výškách. Program je určený pro malé skupiny 1 - 3 osob. Po celou dobu programu se Vám bude věnovat vyškolený instruktor. V ceně vstupného je i zapůjčení kompletního vybavení potřebného k lezení, takže s sebou nepotřebujete nic jiného, než sportovní oblečení a chuť si pořádně překážky užít. Prolezete si velkou část individuálních překážek a nakonec Vás čeká skok ze sedmimetrové výšky. Program je nutné objednat vždy minimálně 3 dny předem (nebo po domluvě).

Lanové centrum Lanové centrum | zdroj: Mediafax

V rozmezích měsíců listopad až březen mají lanová centra PROUD otevřeno 7 dní v týdnu (dle počasí) a  programy probíhají na objednávku.

Neváhejte a neotálejte s návštěvou. Vzpomínky na odpoledne plné adrenalinu v přírodě a ve výškách jsou zaručeny!

Zdroje:
lanovecentrum.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 4.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,710 24,810
USD 23,620 23,800
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma