Dnes je sobota 24. července 2021., Svátek má Kristýna
Počasí dnes 30°C Polojasno

Turisté, pozor! Právě vyšla vynikající kolekce map celé ČR

Turisté, pozor! Právě vyšla vynikající kolekce map celé ČR
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Kompletní sérii map všech turistických regionů České republiky v tento čas vydala státní agentura CzechTourism a to v zájmu podpory domácího cestovního ruchu i propagace České republiky, pod názvem Dovolená v Česku – to letí!

V rámci Integrovaného operačního programu s podporou EU a  Šance pro váš rozvoj, pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj, je teď kolekce 40 map v praktické kazetě k dispozici na Info centrech České centrály cestovního ruchu.

Od Prahy po Jeseníky

Každá ze čtyř desítek map, od Prahy a Středočeského kraje až po mapu čtyřicátou, Jeseníky – východ, je opatřena i seznamem oficiálních turistických informačních center v místě.

Nechybí ani fotografie některých z hlavních turistických magnetů. V mapách nám pak usnadňuje orientaci popis piktogramů se širokým záběrem.

Od hradů, zámků a zřícenin zájemce upozorňuje kupříkladu i na archeologická naleziště nebo na vinařské, pivní a gastronomické zajímavosti.

Upoutávky  a tipy

Nechybí upoutávky na koupání, sport a místa s nabídkou aktivní dovolené či dovolené s dětmi. Zadní strana každé mapy pak patří upoutávce na Katalog zážitků po Česku.

Ten na většině turistům a výletníkům známé adrese www.kudyznudy.cz nabízí obrovský seznam a charakteristiky všech volnočasových atraktivit České republiky.

Mapy v měřítku 1 : 100 000  jsou vytištěny v praktickém kapesním vydání., kompletní kolekce ve zdařilé kazetě jei pěkným dárkem domácím i zahraničním cestovatelům po ČR.

 

 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,640 25,720
USD 21,780 21,920
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma