Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022., Svátek má Zuzana
Počasí dnes 27°C Oblačno

Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších Pattayských pláží, které vám vyrazí dech

Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších Pattayských pláží, které vám vyrazí dech
zdroj: tisková zpráva

Jedna z nejpopulárnějších thajských destinací vás uchvátí nejen svým nočním životem, ale také plážemi, kde si budete připadat jako v ráji. Pojem dovolená nabere nových rozměrů a vás se už nikdy nebude chtít tento kout světa opustit.

Jomtien Beach 

Pokud byste chtěli na chvíli opustit shon centra Pattaye, tato pláž je pro vás jasná skvělou volbou. Je poněkud klidnější, ale přesto nabízí adekvátní počet restaurací, kaváren či barů, které vás uspokojí. Pláž je ideální i pro vodní nebo plážové sporty jako je windsurfing, jetskiing nebo volleyball.

Jomtien Beach_Shuterstock zdroj: tisková zpráva

Naklua a Wong Amat Beach

Hledáte něco více fancy? Pouze 15 minut severně od města na vás čeká tento ráj s luxusními hotely a nejvyhlášenějšími restauracemi. Dostat se sem dá velice snadno i taxikem.

Wong Amat Beach zdroj: tisková zpráva

Koh Lan Beach

Korálový ostrov je kouskem skutečného ráje na Zemi. Rozhodně nesmíte promeškat příležitost si zašnorchlovat v průzračně čistých vodách u této pláže.

Koh Lan Beach zdroj: tisková zpráva

Bang Sea Beach

Chcete vědět kam se chodí bavit místní? Zajeďte si na piknik na tuhle pláž nebo zakuste thajské speciality přímo na ulici. Na mořské plody odsud nikdy nezapomeňte.

Bang Sea Beach zdroj: tisková zpráva

Pattaya Beach

Tahle pláž je prostě nutnost. Zatímco na opalování je na ní trochu těsno, můžete si zde užít odpoledne plné vodních sportů a večer se vrátit na skvělou party, na kterou do smrti nezapomenete.

Pattaya beach zdroj: tisková zpráva

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 11.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,360 24,480
USD 23,540 23,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma