Dnes je sobota 16. ledna 2021., Svátek má Ctirad
Počasí dnes -3°C Skoro zataženo

Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších Pattayských pláží, které vám vyrazí dech

Ráj na zemi: 5 nejkrásnějších Pattayských pláží, které vám vyrazí dech
zdroj: Archiv

Jedna z nejpopulárnějších thajských destinací vás uchvátí nejen svým nočním životem, ale také plážemi, kde si budete připadat jako v ráji. Pojem dovolená nabere nových rozměrů a vás se už nikdy nebude chtít tento kout světa opustit.

Jomtien Beach 

Pokud byste chtěli na chvíli opustit shon centra Pattaye, tato pláž je pro vás jasná skvělou volbou. Je poněkud klidnější, ale přesto nabízí adekvátní počet restaurací, kaváren či barů, které vás uspokojí. Pláž je ideální i pro vodní nebo plážové sporty jako je windsurfing, jetskiing nebo volleyball.

Jomtien Beach_Shuterstock zdroj: Archiv

Naklua a Wong Amat Beach

Hledáte něco více fancy? Pouze 15 minut severně od města na vás čeká tento ráj s luxusními hotely a nejvyhlášenějšími restauracemi. Dostat se sem dá velice snadno i taxikem.

Wong Amat Beach zdroj: Archiv

Koh Lan Beach

Korálový ostrov je kouskem skutečného ráje na Zemi. Rozhodně nesmíte promeškat příležitost si zašnorchlovat v průzračně čistých vodách u této pláže.

Koh Lan Beach zdroj: Archiv

Bang Sea Beach

Chcete vědět kam se chodí bavit místní? Zajeďte si na piknik na tuhle pláž nebo zakuste thajské speciality přímo na ulici. Na mořské plody odsud nikdy nezapomeňte.

Bang Sea Beach zdroj: Archiv

Pattaya Beach

Tahle pláž je prostě nutnost. Zatímco na opalování je na ní trochu těsno, můžete si zde užít odpoledne plné vodních sportů a večer se vrátit na skvělou party, na kterou do smrti nezapomenete.

Pattaya beach zdroj: Archiv

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma