Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022., Svátek má Zuzana
Počasí dnes 27°C Oblačno

Eurovíkendy se Zapakatel.cz, levně a snadno za nákupy po Evropě

Eurovíkendy se Zapakatel.cz, levně a snadno za nákupy po Evropě
Vánoce v Paříži | zdroj: tisková zpráva

V podzimní nabídce cestování na Zapakatel.cz najdete letos velké množství Eurovíkendů, leteckých cest do atraktivních destinací realizovaných zkušenými a prověřenými cestovními kancelářemi. Dostupné cestování se Zapakatel.cz umožní vydat se například za vánočními nákupy, ale hodí se každému, kdo chce prostě jenom poznávat zajímavá místa.

Je ideální čas se podívat, jak vypadá podzimní Evropa. Ale i pokud nestíháte, s pomocí Zapakatel.cz se můžete vydat později na lyžovačku, případně do tepla nákupních center. Řím, Paříž, Londýn a řada dalších evropských míst, kompletně zajištěný víkend, včetně dopravy, samozřejmě za příznivé ceny. Pokud vám nebude Evropa stačit, v nabídce je třeba i New York, dokonce i vzdálená Čína.

Zapakatel.cz patří v cestování dlouhodobě ke špičce v nabídce i kvalitě, až tak, že o něm konkurenti doslova říkají, že je „fenomenální ve cestování“. Letošní podzim a zima bude na Zapakatel.cz patřit cestování více než v předchozích letech, reaguje tak na poptávku zákazníků. Dlouhodobě patří právě cestování, ať už domácí či zahraniční pobyty, k nejvíce žádanému zboží.

Eurovíkendy se Zapakatel.cz jsou vyzkoušenou a ověřenou aktivitou, kterou si minulosti pořídily stovky spokojených cestovatelů. Napomáhá tomu i spolupráce s kvalitními a zkušenými cestovními kancelářemi.  Můžete tam mít například Eurovíkend v Římě, lyžování ve Francii, letecky se vydat do Istanbulu, navštívit předvánoční Paříž či New York.

Zapakatel.cz najdete na www.zapakatel.cz a budete-li hledat zájezdy a pobyty, stačí se podívat do sekce Cestování. Po vybrání si z aktuální nabídky můžete zakoupen Eurovíkendy platit převodem, kartou či dalšími platebními metodami. Včetně možnosti placení v zákaznických centrech v Praze a Brně. 

Zdroje:
Zapakatel.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 11.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,360 24,480
USD 23,540 23,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma