Dnes je čtvrtek 11. srpna 2022., Svátek má Zuzana
Počasí dnes 27°C Oblačno

Kategorie

Komerční sdělení

Památky v Mexiku, které rozhodně musíte vidět

Inzerce 29. 6. 2022 INZERCE
Z každého místa a zákoutí Mexika na vás dýchne kus historie – to je hlavní lákadlo pro každoroční nával turistů. Prolíná se zde krása dávnověké architektury i energická moderna v mexických ulicích. Nejvíce navštěvované jsou památky, historická a posvátná místa. No a samozřejmě nemůžou chybět legendární tacos a tequila! Co byste při své návštěvě Mexika neměli minout?

Rodinná dovolená v Sasku – trávit čas společně je to nejlepší, co může být!

Inzerce 22. 6. 2022 INZERCE
Rodinné výlety jsou nejlepší. Pro Sasko pak srdcovou záležitostí a náležitě si je tam užijete.

Cestujeme po České republice aneb Už jste byli v Mariánských Lázních?

Inzerce 26. 2. 2022 INZERCE
Česká republika je plná krásných míst, o kterých mnozí z nás nemají ani tušení. Nebo o nich možná slyšeli, ale nenavštívili je. Jedním z takových míst jsou i Mariánské Lázně, do kterých se ještě nedávno vydávali spíš zahraniční turisté. Nám zůstávaly jejich krásy skryty, a to je velká škoda. Co v těchto lázních můžete vidět?

Dokonalá dovolená: Jak se vyhnout komplikacím?

Inzerce 3. 2. 2022 INZERCE
Potkávají vás na každé dovolené komplikace, které vám pokazí zážitek? Stačí dodržovat několik zásad a většině problémů snadno dokážete předejít. Jaké to jsou?

Prodloužený víkend v zahraničí autem? Checklist věcí, na které nezapomeňte

Inzerce 24. 12. 2021 INZERCE
Chystáte se na několik dní autem do zahraničí? Pokud něco náhodou zapomenete, většinu věcí dnes již bez problému v zahraničí koupíte. V některých případech to ale bude zbytečně drahé. A stále existuje několik věcí, na které zkrátka zapomenout nesmíte. Které to jsou?

Svět vám otevře oči. Neváhejte, pokud máte příležitost

Inzerce 15. 12. 2021 INZERCE
Máte příležitost dlouhodobě vycestovat, ať už kvůli zahraničnímu studiu, nebo zaměstnání? Neváhejte ani vteřinu, sbalte si kufr a vyrazte. Pobyt v zahraničí je jedinečnou životní zkušeností.

3 nádherné české zoologické zahrady

Inzerce 13. 12. 2021 INZERCE
Naše zoologické zahrady patří k těm nejkrásnějším. Chovatelům se daří pracovat se zvířaty, se kterými to není jednoduché. My jsme pro vás tentokrát vybrali 3 opravdu úžasné. Ideální pro výlet s celou rodinou.

Proč číhat na last a first minute nabídky? Ušetří vám tisíce

Inzerce 13. 10. 2021 INZERCE
Proč je důležité to, kdy zakoupíte dovolenou? Nejen proto, že v ten správný okamžik můžete ušetřit až tisíce za osobu. Benefitů je víc. Cestovní kanceláře mají pro výhodné časy plánování dovolené dva základní termíny. Pravděpodobně jste se s nimi již setkali, jsou jimi last minute a first minute. Přečtěte si, jaký je mezi nimi rozdíl a co vám přinesou. 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 11.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,360 24,480
USD 23,540 23,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma