Dnes je sobota 25. května 2024., Svátek má Viola
Počasí dnes 12°C Oblačno

Kategorie

Komerční sdělení

Řecko vs. Turecko: Kterou zemi si zamilujete?

Inzerce 12. 3. 2024 INZERCE
Hledáte dovolenou na poslední chvíli? Vyberte si turisticky oblíbená letoviska v Turecku nebo Řecku. Každá ze zemí přináší svým návštěvníkům zajímavou kulturu, typickou architekturu i množství služeb, které vám zajistí tu nejpohodlnější dovolenou u moře.

Skryté klenoty Evropy: Objevte méně známé destinace

Inzerce 9. 2. 2024 INZERCE
Evropa, s její bohatou historií a rozmanitou krajinou, je kolébkou mnoha známých turistických destinací. Avšak, mimo tyto dobře známé lokality, se skrývají méně objevované perly, které čekají, až je odhalíte

Víte, jak to máte s placením v zahraničí?

Inzerce 9. 1. 2024 INZERCE
Zima je v plném proudu, na našich horách moc sněhu není, takže se za ním vydáváme do zahraničí. Pokud jste na tom stejně, možná se vám budou hodit tipy na to, co byste měli vědět o placení v zahraničí. No a pokud se za hranice chystáte až v létě, pak si je přečtěte také, i vám se mohou hodit.

Jak se připravit na lyžařský výlet? Jak si vybrat vybavení?

Inzerce 4. 1. 2024 INZERCE
Jelikož je již letošní zimní sezóna v plném proudu, je na čase zamyslet se nad tím, jaké si letos na lyže pořídit vybavení. Vybíráte si podle funkčnosti, vzhledu či podle ceny? Každý to má jinak, a proto jsme tu my, abychom vám shrnuli, jak se na výlet co nejlépe připravit a hlavně co si vzít s sebou a jak si to správné vybavení vybrat.

Kam v okolí Brna? Místa, kde si můžete udělat rodinný výlet

Inzerce 19. 12. 2023 INZERCE
V srdci Moravského kraje, obklopeném zelenými vinicemi a překrásnými kopci, leží město Brno. Avšak krása této oblasti nespočívá pouze v tomto velkém městě. Okolní krajinu zdobí řada dalších, malebných měst, které mají rovněž co nabídnout a byl by hřích je alespoň jednou za život navštívit. Ať už jde o historii, architekturu nebo kulturu. A na ty se dnes zaměříme.

Knihovna v kapse aneb Proč se vyplatí pořídit si na cesty čtečku?

Inzerce 4. 11. 2023 INZERCE
Elektronické knihy sice postrádají tradiční vůni i kouzlo těch tištěných, jejich praktičnost je ovšem činí mnohem atraktivnějšími, obzvlášť pokud s nimi člověk cestuje. V čem tato praktičnost spočívá? Představujeme několik důvodů, proč se vyplatí vzít si na dovolenou místo klasické knihy elektronickou čtečku.

Jak se chrání Češi před komáry a klíšťaty?

Inzerce 17. 10. 2023 INZERCE
Vzhledem k mírné zimě je letos letos komárů opravdu hodně, zejména blízko vody. Těžko tedy zabráníme štípnutí od komára. To je sice bolestivé, ale méně nebezpečné, než kousnutí klíštětem. To nás může mnohem pravděpodobněji nakazit dvěma vážnými nemocemi, a to klíšťovou encefalitidou a lymskou boreliózou. Druhou z uvedených nemocí ročně onemocní přibližně čtyři a půl tisíce lidí.

Stubai - tip na lyžařskou dovolenou

Inzerce 9. 12. 2022 INZERCE
Chystáte se na lyže do Alp? Máme pro vás zajímavý tip. Není to moc daleko, sníh tam budete mít vždycky zaručený a velmi často to bude krásný prašan. Zkuste Stubaiský ledovec.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 25.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,570 24,710
USD 22,680 22,860
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma