Dnes je pátek 9. prosince 2022., Svátek má Vratislav
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

Kategorie

Komerční sdělení

Jak si porovnat cestovní pojištění online?

Inzerce 18. 10. 2022 INZERCE
Doba letních dovolených je za námi, cestovat ale můžeme po celý rok. Proč nevyměnit aktuální nevlídné počasí, kdy je venku chvíli docela příjemně, za chvíli ale taková zima, že by psa nevyhnal? Když už se rozhodnete někam vycestovat, sbalte si nejen kufr s oblečením a dalšími potřebami, nezapomeňte ale ani na cestovní pojištění.

Jaká místa navštívit na jižní Moravě?

Inzerce 2. 9. 2022 INZERCE
Jižní Morava, jejíž svahy jsou zalité sluncem a poseté vinicemi, jejíž pole jsou plná plantáží a cyklostezek. Městečka jsou tam malovaná jako z pohádek a téměř každé má vinný sklípek. Nemusí být zrovna sezóna burčáku nebo vinobraní, jižní Moravu oceníte v kteroukoli roční dobu. Období sklizně je však pro výlety na jižní Moravu více než ideální. A kdyby náhodou z nebe spadl déšť nebo kroupy, budete se moci průběžně schovávat a obdivovat vinné sklípky.

Salomon - francouzská značka s velkou tradicí

Inzerce 30. 8. 2022 INZERCE
Ve světě outdooru je málo výrobců, kteří se mohou pochlubit tak bohatou a dlouhou historií jako francouzská značka Salomon. Společnost byla založena v roce 1947 a již desítky let vyrábí produkty špičkové kvality, které pomáhají posouvat hranice horských sportů.

Jak cestovat s miminkem v autě

Inzerce 23. 8. 2022 INZERCE
Ať už vezete své dítě na první setkání s rodinou, nebo prostě jedete na první rodinnou dovolenou, první cesta vzrušující událostí. Ale buďme upřímní - první dlouhá cesta s miminkem nebo batoletem může být stejně děsivá jako létání s dítětem.

Road trip: jak se připravit na cestování autem a na co nezapomenout?

Inzerce 31. 7. 2022 INZERCE
Užijte si konec léta naplno a vyražte za pořádným dobrodružstvím. S tou správnou cestovatelskou výbavou bude už samotná jízda autem potěšením. Prozradíme vám, jak se na takový nezapomenutelný road trip připravit.

Památky v Mexiku, které rozhodně musíte vidět

Inzerce 29. 6. 2022 INZERCE
Z každého místa a zákoutí Mexika na vás dýchne kus historie – to je hlavní lákadlo pro každoroční nával turistů. Prolíná se zde krása dávnověké architektury i energická moderna v mexických ulicích. Nejvíce navštěvované jsou památky, historická a posvátná místa. No a samozřejmě nemůžou chybět legendární tacos a tequila! Co byste při své návštěvě Mexika neměli minout?

Rodinná dovolená v Sasku – trávit čas společně je to nejlepší, co může být!

Inzerce 22. 6. 2022 INZERCE
Rodinné výlety jsou nejlepší. Pro Sasko pak srdcovou záležitostí a náležitě si je tam užijete.

Cestujeme po České republice aneb Už jste byli v Mariánských Lázních?

Inzerce 26. 2. 2022 INZERCE
Česká republika je plná krásných míst, o kterých mnozí z nás nemají ani tušení. Nebo o nich možná slyšeli, ale nenavštívili je. Jedním z takových míst jsou i Mariánské Lázně, do kterých se ještě nedávno vydávali spíš zahraniční turisté. Nám zůstávaly jejich krásy skryty, a to je velká škoda. Co v těchto lázních můžete vidět?

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 9.12.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,280 24,400
USD 23,020 23,200
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma