Dnes je sobota 23. ledna 2021., Svátek má Zdeněk
Počasí dnes 3°C Občasný déšť se sněhem

Kategorie

Na kole

Na Sněžku na kole? Jen pro náročné

StudentPoint.cz 9. 12. 2013
Kroutí nad vašimi výlety lidé hlavou nebo si na ni přímo poklepávají? Nejste v tom sami! Aneb jak jsem se vydala na Sněžku na kole.

Čína se dusí a lidé se vrací ke kolům

Sebastian Kantor 30. 10. 2012
Rychlý vzestup čínské ekonomiky z posledních let spolu s překotnou industrializací země znamenal pro mnoho Číňanů splnění snu o koupení vlastního auta. Ve velkých městech však dnes dopravní situace dosáhla hranice neúnosnosti a nemalá část obyvatel proto volí návrat k tradičním dopravním prostředkům.

Tip na cyklovýlet: Karlštejn není daleko!

red 1. 8. 2012
Přinášíme Vám tip, kam vyjet na kolo v okolí Prahy. Tentokrát zamíříme na zřejmě nejznámější český hrad.

V Praze se zítra koná unikátní velomarket

Sebastian Kantor 18. 5. 2012
Iniciativa Auto*Mat, která se mimo jiné zabývá propagací cyklistiky v českém hlavním městě, pořádá zítra dopoledne na Náplavce u Bajkazylu výjimečný Jarní velomarket.

V Praze se letos schyluje k cyklistické revoluci

Sebastian Kantor 28. 4. 2012
Ještě donedávna byla cyklistika v českém hlavním městě námětem pro sci-fi román. Do pražských ulic se na kole neodvažovali ani ti neodvážnější. Cyklistické stezky v centru prakticky neexistují a srážka s nepozorným řidičem auta byla a stále je velkým nebezpečím. Letos na jaře se ale něco zlomilo. Zdá se, že se lidé rozhodli, že do toho půjdou i přes všechna rizika a cyklistickou Prahu si vybojují.

Na kolo do jihotyrolských Dolomit

red 6. 4. 2011
Komerční sdělení:Provincii Jižní Tyrolsko/Südtirol najdeme v severní Itálii. V zimě sem všichni míří za skvělou lyžovanou, v létě naopak na kolo a za pěší turistikou. Přes 600 km údolních cyklostezek zaručuje, že v Jižním Tyrolsku najdou vhodnou trasu i cyklistky spíše sváteční. Naopak Dolomity jsou zárukou skvělých tras pro horská kola uprostřed neobyčejné krásy „bledých skal“. Pojďte se s námi projet Jižním Tyrolskem na kole.

Trentino na jaře - lyžaře pozvolna střídají cyklisté

Jan Janula 25. 3. 2011
Italské provincii Trentino vévodí majestátní pohoří Dolomity, které dostalo název po francouzském geologu jménem Dolomieu, který jako první objevil unikátní složení tamních skal. Turisté, kteří je teď v hojném počtu navštěvují je sice také obdivují, ale poněkud jinak...

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,450 21,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma